Dekanın Mesajı

  • DEKANIN MESAJI
          Öncelikle Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi üyesi olduğunuz ve Niksar Uygulamalı Bilimler Fakültesi'ni tercih ettiğiniz için teşekkür etmek istiyorum. Niksar Uygulamalı Bilimler Fakültesi 2012 yılında kurulmuştur. Öğrenci alımına 2019 yılında başlamıştır. Toplam 657.000 molan Niksar yerleşkemiz içerisinde 7.604 mkapalı alanda eğitim öğretim hizmetine devam ediyoruz. 
          Fakültemiz, genç ve dinamik akademik kadrosu ile, öğrencilerine iş dünyasının taleplerini karşılayabilecek teorik ve pratik bilgileri aktarmanın yanında; onların geçmişine bağlı ve geleceğe hazır bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda fakültemiz, akademik faaliyetlerin yanında kurmuş olduğumuz Danışmendliler Öğrenci Kulübü aracılığı ile sosyal ve  kültürel faaliyetler gerçekleştirmektedir.  
Fakültemizde şu anda Halkla İlişkiler ve Reklamcılık lisans derecesinde eğitim vermekteyiz. Ülkemize, bölgemize ve üniversitemize katkı sağlayacak yeni bölüm kurma çalışmalarımız devam etmektedir. 
            Sevgili öğrencilerimiz, 
      Ülkemize katkı sağlama yolunda etkin bir rol oynayacağına yürekten inanıyorum. Bu yolda sizlerle birlikte yürümekten onur duyuyorum. 
Sevgi ve başarı dileklerimle.
Çengelli Mahallesi, Gazze Bulvarı, No: 20 60600, Niksar/TOKAT Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.